Mikołajkowa zabawa w kręgielni.

„W zdrowym ciele, zdrowy duch”

 Foto           W dniu 6 grudnia 2022 r. uczniowie klasy VIIIb uczestniczyli w mikołajkowym wyjeździe na kręgle pod opieką wychowawczyni pani Renaty Filip i pani Alicji Graseli.

Głównym celem wyjazdu była integracja zespołu klasowego, a także rozwijanie i doskonalenie sprawności fizycznej, poznanie techniki i taktyki gry w kręgle, wdrażanie do współdziałania w zespole oraz respektowanie przepisów i zasad sportowych, ukazanie aktywnych form spędzania wolnego czasu. 

Początkowe rzuty kulą były trochę niezdarne, lecz z każdym kolejnym przewracało się coraz więcej kręgli. Współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą. Dwie godziny gry szybko minęły. Każdy mógł też zjeść ulubioną pizzę!

Uczniowie w dobrym nastroju wracali do domu.

Dodatkowe informacje