,,Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja” – zbiórka karmy dla zwierząt.

Foto   Z okazji zbliżających się mikołajek oraz nadchodzącej zimy, która zawsze jest trudnym czasem dla wszystkich czworonogów, uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję zbiórki karmy dla zwierząt ze schroniska ,,Wesoły Kundelek” w Lesku, która trwała od 21 listopada do 2 grudnia. 

Po raz kolejny udowodniliśmy, że nie jest nam obojętny los zwierzaków, a niesienie pomocy jest czymś naturalnym, szlachetnym, co wypływa z dobroci naszych serc i wspiera tych, którzy o tę pomoc nie potrafią nawet prosić.

Serdecznie dziękujemy uczniom, rodzicom oraz nauczycielom, którzy włączyli się w akcję i udowodnili, że WARTO BYĆ WIELKIM I POMAGAĆ MAŁYM !

Szkolni koordynatorzy akcji : 
uczniowie klasy I a oraz VIII a wraz z wychowawcami

 

Dodatkowe informacje