Światowy Dzień Walki z Głodem.

Foto  16 października przypada Światowy Dzień Walki z Głodem, dlatego członkowie Szkolnego Koła PCK, kontynuując tradycję, przygotowali gazetkę tematyczną, na której pojawiły się plakaty z informacjami o problemie głodu na świecie oraz w Polsce, a następnie zorganizowali zbiórkę owoców i innych smakowitości, by już następnego dnia 17 października wystawić je na straganie jako propozycje na zdrowe i smaczne drugie śniadanie.

Wszystkim członkom PCK, którzy czynnie włączyli się w akcję i zadbali, aby w tym dniu niczego nie zabrakło na naszych stołach bardzo gorąco DZIĘKUJEMY i przypomina, że: Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Jan Paweł II

opiekunowie SK PCK