Jesienne wyzwania.

Foto          Czy jesienią myślicie o wiośnie? My już za nią tęsknimy. Dlatego wykorzystując piękną jesienną pogodę, chęć do działania, siłę własnych mięśni i dobrą organizację powróciliśmy do „Misji Krokus”. W tym roku nasza akcja objęła całą społeczność szkolną i dodatkowo nie ograniczaliśmy się jedynie do sadzenia krokusów, ale także posadziliśmy żonkile, tulipany, hiacynty, szafirki i inne rośliny. Chcemy, aby wiosną było pięknie wokół naszej szkoły.

Dobre praktyki należy kontynuować by w dalszym ciągu działać na rzecz środowiska, a także rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Przez tą aktywność  kształtowaliśmy również nasze charaktery działając bezinteresownie na rzecz szkoły.

Podziękowania należą się młodym ludziom, którzy ofiarnie przynosili cebulki roślin przez wiele dni. Należą do nich uczniowie z klas:

Ia - Jessica Biel – Stopa, Maja Czekańska, Paweł Garbarz, Michał Gąsior, Oliwia Gronkiewicz, Szymon Jaworski, Emilia Murdzek, Lena Pawlaczyk, Wiktoria Radoń, Karol Wojdyła, Szymon Wójcik

Ib - Piotr Bałon, Jeremiasz Dziędzioł, Kamil Jakubiak, Milena Kupka, Magdalena Nalepa, Blanka Hap, Laura Hap, Maja Wójcik, Paulina Zychowicz

II – Ignacy Betlej, Szymon Buda, Eryk Dzik, Zofia Kołbuc, Jakub Koszyk, Szymon Lisowiec, Julia Myśliwiec, Nataniel Podrazik, Joanna Sawicka, Szymon Skiba, Patrycja Stygar, Sebastian Tokarz, Alan Wiśniowski

III – Alan Antoszak, Wiktoria Bolek, Anna Buś, Szymon Ciepiela, Maja Dobosz, Nathan Gajda, Piotr Gawron, Krzysztof Gąsior, Emila Gunia, Jakub Hejnar, Maciej Lawera, Wiktoria Lidwin, Jagoda Lisowiec, Lena Pietrzak, Oliwia Piróg, Anita Sajdak, Paweł Sanocki, Antoni Trybus, Błażej Żurad

IVa – Otylia Czekańska, Milena Stój

IVb – Julia Dubiel, Wiktror Halerz, Ewa Jasińska, Kacper Wojdyła

Va – Hubert Kołbuc, Michał Sanocki

Vb – Wojciech Gruszkoś, Mateusz Kupka

VIIIb – Marcin Cichoń, Wiktor Lisowiec.

Uczniom klasy 8a, 8b i 6a, 6b dziękujemy za ciężką pracę w terenie.