Pejzaże Polski

Foto  W tym roku październik rozpieszczał nas swoimi barwami i temperaturami. Chętniej podziwialiśmy piękne, kolorowe pejzaże zarówno te bliskie, jak i dalekie. Taka jesienna  aura i przypadający na 20 października Dzień Krajobrazu była natchnieniem do zorganizowania konkursu plastycznego „Pejzaże Polski”.  Uczniowie duzi i mali chętnie wzięli w nim udział i zaprezentowali swoje talenty plastyczne. Wykazali przy tym niezwykłą wrażliwość na piękno otaczającego nas świata.

Uczestnicy konkursu:

Amelia Bolek kl. IA, Paweł Garbarz kl.IA. Jeremiasz Dziędzioł kl.Ib, Paulina Zychowicz kl.IB, Alan Kuźniarowicz kl.II, Emilia Krowka kl.II, Sebastian Tokarz kl.II, Wiktoria Drozd kl.II, Patrycja Stygar kl.II, Alan Wiśniowski kl.II, Julia Myśliwiec kl. II,  Zofia Kołbuc kl.II, Nataniel Podrazik kl.II, Gabriela Zych kl.II, Joana Sawicka kl.II, Szymon Skiba kl.II, Oliwier Lula kl. II, Ignacy Betlej kl.II, Antoni Trybus kl. III, Maciej Lawera kl.III, Wiktoria Bolek kl.III, Oliwia Piróg kl. III,  Anita Sajdak kl.III, Lena Pietrzak kl.III, Michał Mioduszewski kl. IVa, Milena Stój kl.IVa, Wiktor Bolak kl.IVa, Julia Drożdż kl. IVa,  Hubert Kołbuc kl.Va, Zuzanna Szczypińska kl.Vb, Milena Drożdż kl. Vb.

Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie zostali nagrodzeni punktami z zachowania lub pozytywnymi uwagami. Prace konkursowe „na żywo” można podziwiać  na szkolnym korytarzu oraz w świetlicy szkolnej.