Zajęcia treningowe z badmintona

W ramach współpracy partnerskiej oraz koordynacji szkoleń treningowych we wtorek 27-XI-br. zajęcia doskonalące technikę gry w badmintona na hali sportowej w Tarnowcu prowadził doświadczony trener z Gorlic – Pan Dariusz Piekarz. Należy podkreślić, że szkoleni przez Pana Darka Piekarza młodzi badmintoniści z Gorlic znani są z bardzo dobrych występów w turniejach krajowych i międzynarodowych.

Kilkoro dzieci z Tarnowca miało już okazję wcześniej poznać Pana Darka gdyż kilka razy uczestniczyły w treningach przez niego prowadzonych w na hali sportowej w Szymbarku k/Gorlic.

Podczas wtorkowych zajęć doskonalono technikę poruszania się po boisku, technikę odbić oraz inne elementy warunkujące prawidłowe reakcje podczas gry.  Trening był okazją do poznania i opanowania  nowych technik oraz doskonalenia już nabytych umiejętności.

Poniżej zdjęcia z zajęć szkoleniowych.

Zarząd UKS MixTeam