Laureaci konkursu plastycznego nagrodzeni

27 listopada 2012r. w Jasielskim Młodzieżowym Domu Kultury odbyło się rozstrzygniecie i uroczyste wręczenie nagród z konkursu plastyczno – fotograficzno – ekologicznego „Nasz karmnik” organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle oraz Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Jaśle. Wręczanie nagród połączone było z wykładami wygłoszonymi przez Karolinę Adamską (ornitologa, obrączkarza ptaków, wolontariuszki Akcji Carpatica w Myscowej) oraz Sławomira Czyżowicza (studenta leśnictwa UR w Krakowie, wolontariusza Akcji Carpatica).

Uczniowie naszej szkoły – Karolina Piotrowska – klasa II Gimnazjum oraz Patryk Soliński – klasa I b Gimnazjum zdobyli główne nagrody w w/w konkursie. Nagrody wręczyła im pani dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury – Grażyna Leńczuk oraz naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska, Leśnictwa i Rolnictwa Starostwa Powiatowego w Jaśle – Ryszard Hebda 

Alicja Grasela


Dodatkowe informacje