Krajowy Turniej Badmintona w Medyce - III Miejsce

24-XI-2012 na Krajowym Turnieju Badmintona w Medyce Jessica Orzechowicz razem z koleżanką z UKS Sokół Ropczyce Patrycją Marchut zdobyły brązowy medal w grze podwójnej dziewcząt. Sukces jaki osiągnęły tym bardziej cieszy, gdyż dziewczynki zagrały pierwszy raz ze sobą i pokonały starsze od nich zawodniczki, które grają razem kilka lat.

W grze pojedynczej Jessica zajęła wysokie 7 miejsce i tym samym zgromadziła kolejne cenne punkty w klasyfikacji generalnej Młodzików Młodszych, w której to kategorii występuje jako najmłodsza zawodniczka. W meczach grupowych pokonała m.in. o dwa lata starszą zawodniczkę z Medyki.